MÖBLER / Bord / Skrivbord 7383068
nr 738 3068
Skrivbord
England, längd: 125, djup: 70, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:03:04
1.200 kr
1.500 kr